В Україні зафіксували нові знеструмлення

Сьогодні вранці в п’яти регіонах України сталися відключення електроенергії через атаки з боку Росії на енергетичну інфраструктуру та погіршення погодних умов. Згідно з повідомленням Укренерго, через ворожі удари у Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях були позбавлені електропостачання. Також через грозу та сильний вітер знеструмлено 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині. Ремонтні бригади вже працюють над відновленням ліній електропередачі. Зменшення споживання електроенергії на 4,2% пояснюється безхмарною погодою, яка сприяє роботі сонячних електростанцій. Енергетики рекомендують громадянам використовувати електроприлади у періоди максимальної роботи сонячних електростанцій та обмежити їх вечерями.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *