На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл

У Чернігівській області рада оборони прийняла рішення про обов’язкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів з 1 липня. Це стосується населених пунктів у Корюківській, Городнянській, Новгород-Сіверській та Семенівській територіальних громадах. Також продовжать евакуацію з семи прикордонних сіл, де ця процедура була оголошена взимку. Усього це стосується близько тисячі жителів, серед яких є 120 дітей. Евакуацію планують завершити за два місяці.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *