Конституційний суд Чехії вирішив, що уряд повинен дозволити президенту країни приєднатися до делегації на липневому саміті НАТО в Анкарі. Це рішення було ухвалено після суперечок між президентом та урядом щодо того, хто має представляти Чехію на цьому саміті. Суд вважає, що участь президента у самітах НАТО – це важлива практика, яку необхідно дотримуватися. Навігація записів Дрони РФ кілька днів не літають уздовж кордону з Білоруссю – ЗМІ Кремль готує мобілізацію руками нових депутатів Думи