З ОПЕК готова вийти ще одна країна - ЗМІ

Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК через обмеження квоти на видобуток нафти. Країна виразила незадоволення зменшенням своїх видобуткових потужностей через війну та нафтовий шок на Близькому Сході. Ірак хоче значно збільшити свою квоту та досягти видобутку в 7 мільйонів барелів на добу. Також згадується вихід Об’єднаних Арабських Еміратів з ОПЕК через суперечки щодо квот та можливостей збільшення виробництва нафти.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *