Український боксер Олександр Усик вирішив залишити всі свої пояси, які він зараз володіє, і зробити їх доступними для інших боксерів. Усик пояснив своє рішення відеозаписом, де вказав, що це не кінець його кар’єри, а лише початок нового етапу. Раніше бій Усик-Кабаєл став обов’язковим за рішенням WBC, яке закликало Усика виконати своє зобов’язання щодо захисту титулу. Українець мав 30 днів на вирішення цього питання. Усик зазначив, що хоче подякувати всім і заявив, що має “last dance”, тобто останній танець. Навігація записів У таборі Усика оцінили перспективи бою проти Кабаєла Збірна України перемогла збірну Канади в Лізі націй із волейболу