Двом кримінальним провадженням щодо смертельних ДТП були винесені обвинувальні вироки. У одному з них правоохоронець з Сум збив на пішохідному переході дівчину, яка пізніше померла від отриманих травм. Суд визнав його винним і призначив покарання у вигляді 5 років ув’язнення. Також він повинен позбутися права керувати транспортними засобами на 3 роки та виплатити понад 700 тис. грн моральної шкоди. У другому випадку військовослужбовець з Чернігівської області перевищив швидкість, не надав перевагу пішоходу і скоїв ДТП, у результаті якого жінка загинула. Суд вирішив покарати його 4 роками ув’язнення та позбавленням права керувати транспортними засобами на 2 роки. Також триває розслідування ще одного випадку щодо правоохоронця з Донеччини, якому інкримінують порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвели до тяжких тілесних ушкоджень пасажира. Навігація записів В Україні зафіксували нові знеструмлення Колишній військовий коригував удари РФ по Одесі