Уранці 22 квітня у Києві виникли проблеми з електропостачанням в окремих районах міста. Спочатку світло зникло у лівобережній частині, а потім в Дніпровському та Дарницькому районах. Мешканці цих районів стали першими, кого це зачепило. Проблема з електропостачанням також стала актуальною на правому березі міста, в Голосіївському районі. Також згадується, що через це тимчасово зупинено рух фунікулера. Навігація записів На Майдані люди протестують проти маршу на підтримку ЛГБТ-спільноти