У середу, 24 червня, пресслужба Kyiv City Express оголосила про повернення Київської електрички до повного залізничного кільця. Ремонт тривав практично два місяці, і тепер з 28 червня повне залізничне кільце навколо столиці буде відновлено, включаючи міст між станціями Почайна та Райдужний. На мосту були оновлені несучі конструкції, додані нові елементи колій та застосований антикорозійний захист, що підвищить безпеку руху поїздів та продовжить термін його експлуатації. Навігація записів Кілька районів Києва залишилися без світла