Міністерство оборони України впровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах, який передбачає виплати у розмірі 20 000 гривень плюс додаткові винагороди. Контракт укладається на 24 місяці, після чого гарантується відстрочка на шість місяців. За виконання завдань у тилу військовослужбовець може отримувати додаткову винагороду до 10 тисяч гривень. Також передбачено виплати за виконання бойових завдань. Міністерство оборони підкреслило, що цей крок є стратегічним у контексті повного переходу на контрактну армію для забезпечення стійкості держави у довгостроковій перспективі. Навігація записів В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників В Україні загинув литовський доброволець