Українська поліція розкрила велику схему підробки електро- та газолічильників, яка дозволяла зменшувати обсяг спожитих ресурсів. Головний організатор злочину знаходився у Львівській області і вже мав судимість за подібні дії. Зловмисники займалися переобладнанням лічильників, щоб клієнти платили менше за електро- та газопостачання. Поліція затримала одного з причетних, який отримав 5 тисяч доларів за послугу. Проведено обшуки, під час яких вилучено спеціальне обладнання для маніпулювання лічильниками. Двом фігурантам пред’явлено підозру за незаконне втручання у роботу електронних систем імовірний термін до 15 років ув’язнення. Навігація записів В обмінниках триває зниження курсів долара і євро Міноборони запровадило новий базовий контракт