Польща вирішила націоналізувати будівлю колишнього генконсульства Росії в Гданську. Генпрокуратура країни подала позов на це. Російське консульство припинило свою діяльність у Польщі у грудні 2025 року, а в квітні на нього було відключено електроенергію та опалення через борги. Росія стверджує, що будівля є її власністю, але польська влада вважає її державною власністю. Польські посадовці вже почали процес звільнення приміщення від російських представників. Навігація записів США заявили про нові удари по цілях Ірану Росія вдарила Київ балістикою