США заявили про нові удари по цілях Ірану

Американські військові заявили, що нанесли нові удари по об’єктах в Ірані у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці. Центральне командування США повідомило, що після попередніх ударів відповідь на іранську атаку на судно, Іран відмовився дотриматися угоди про припинення вогню. Тому американські війська виконали додаткові удари по іранській військовій інфраструктурі, системах зв’язку, об’єктах протиповітряної оборони та інших об’єктах. Атаки стали відповіддю на триваючу агресію Ірану проти торговельного судноплавства.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *