Кілька районів Києва залишилися без світла

Уранці 22 квітня у Києві виникли проблеми з електропостачанням в окремих районах міста. Спочатку світло зникло у лівобережній частині, а потім в Дніпровському та Дарницькому районах. Мешканці цих районів стали першими, кого це зачепило. Проблема з електропостачанням також стала актуальною на правому березі міста, в Голосіївському районі. Також згадується, що через це тимчасово зупинено рух фунікулера.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *