Сьогодні вранці в п’яти регіонах України сталися відключення електроенергії через атаки з боку Росії на енергетичну інфраструктуру та погіршення погодних умов. Згідно з повідомленням Укренерго, через ворожі удари у Сумській, Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях були позбавлені електропостачання. Також через грозу та сильний вітер знеструмлено 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині. Ремонтні бригади вже працюють над відновленням ліній електропередачі. Зменшення споживання електроенергії на 4,2% пояснюється безхмарною погодою, яка сприяє роботі сонячних електростанцій. Енергетики рекомендують громадянам використовувати електроприлади у періоди максимальної роботи сонячних електростанцій та обмежити їх вечерями. Навігація записів У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн Двоє винуватців смертельних ДТП отримали вироки