У Києві ввели екстрені відключення світла

У четвер, 25 червня, вранці столиця України, Київ, стала свідком часткового відключення електропостачання. Місцевий оператор електромереж ДТЕК повідомив про аварійні відключення, які діють на лівому березі міста за командою Укренерго. У повідомленні зазначено про необхідність ощадливого використання електроенергії для збереження енергосистеми. Хоча на сайті компанії не було зазначено, що відключення обмежені лише лівим берегом, можливо, знеструмлення також можуть відбуватися на правому березі. Поки що не відомо, що саме спричинило ці відключення в столиці.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *