Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги

Польща вирішила націоналізувати будівлю колишнього генконсульства Росії в Гданську. Генпрокуратура країни подала позов на це. Російське консульство припинило свою діяльність у Польщі у грудні 2025 року, а в квітні на нього було відключено електроенергію та опалення через борги. Росія стверджує, що будівля є її власністю, але польська влада вважає її державною власністю. Польські посадовці вже почали процес звільнення приміщення від російських представників.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *