Росія вдарила Київ балістикою

У ніч на 28 червня російські військові здійснили ракетний удар балістикою по Києву під час повітряної тривоги. Місцева адміністрація оголосила тривогу через загрозу застосування балістики, і містяни почули кілька вибухів. Міський голова Кличко закликав жителів залишатися в укриттях, а в місті пролунало щонайменше п’ять вибухів. Це не перший такий інцидент: за останній час Київ був атакований російськими ракетами, що призвело до пожежі та поранень людей. Країни G7 планують надати допомогу у забезпеченні протиповітряної оборони та далекобійної зброї для захисту Києва.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *