Американські військові заявили, що нанесли нові удари по об’єктах в Ірані у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці. Центральне командування США повідомило, що після попередніх ударів відповідь на іранську атаку на судно, Іран відмовився дотриматися угоди про припинення вогню. Тому американські війська виконали додаткові удари по іранській військовій інфраструктурі, системах зв’язку, об’єктах протиповітряної оборони та інших об’єктах. Атаки стали відповіддю на триваючу агресію Ірану проти торговельного судноплавства. Навігація записів Фіцо на саміті НАТО заблокує позики для України Польща забере будівлю генконсульства РФ за борги